Вшанували пам’ять земляків- жертв політичних репресій

Дата: 14.05.2021 13:51

Щороку третьої неділі травня Україна вшановує пам’ять понад півмільйона українців — жертв нещадного тоталітарного режиму 1937-1938 років.

Цього дня по всій країні відбуваються покладання квітів до пам'ятних знаків жертвам політичних репресій.

Тож, напередодні Дня вшанування жертв політичних репресій, 14 травня  міський голова Олександр Тищенко, його заступники, працівники міської ради, помічники міського голови, громадськість схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій біля Меморіалу Слави, до меморіальних дошок одному із ініціаторів Народного Руху України Анатолію Лупиносу (с.Сатанівка), засновнику і І митрополиту Української православної автокефальної церкви Василю Липківському (с.Попудня), митрополиту Української автокефальної православної церкви Миколі Борецькому (с.Сарни), які стали жертвами тоталітарного режиму.