Квітковий подарунок місту

Дата: 14.05.2021 22:22

Сьогодні, жителька Монастирища Алла Бегерська передала працівникам групи по благоустрою для міських клумб квіти вирощені на власній присадибній ділянці. Тож, наступної весни милуватимуть очі монастирищан та гостей міста різнобарвні тюльпани, нарциси та іриси подаровані з любов’ю Аллою Володимирівною.

Алла Бегерська обожнює квіти, на її присадибній ділянці росте більше 45 сортів тюльпанів, більше 20 сортів нарцисів, а ще є троянди, лілії, деревовидні піони та багато інших неймовірно красивих рослин. Починаючи з ранньої весни та до пізньої осені її двір наповнений яскравими барвами та пахощами квітів. Тож, маючи власний квітковий рай, жінка вирішила поділитися його красою з містянами.

Щиросердечно дякуємо Аллі Володимирівні за такий чудовий та приємний подарунок місту.

Шановні жителі Монастирищенської громади, запрошуємо вас долучитися до озеленення міста та громади!. Спільними зусиллями зробимо рідну Монастирищину квітучою! Адже ми любимо свій край. Тож, бережімо та примножуймо його красу. Дякуємо за підтримку!