Висловлюємо співчуття...

Дата: 15.05.2021 10:37

Монастирищенська міська рада, її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу передчасної смерті старшої медичної сестри КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Черенко Любові Миколаївни.

В це важко повірити і неможливо усвідомити, але сталося непоправне. На 39-му році життя обірвалося життя молодої, хорошої, порядної, чуйної та безмежно доброї людини.

Висловлюємо глибокі співчуття родині Любові Миколаївни. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про Любов Миколаївну, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Вічна пам’ять!