Вивчай Європу – змінюй Україну

Дата: 15.05.2021 16:43

Кожної третьої суботи травня в Україні відзначають День Європи. День Європи для українців – це дуже особливий день. Ще з давнини Україна є повноправною та невід’ємною частиною цивілізованої європейської спільноти- дружньої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудова нагода вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Познайомитися ближче з Європою, її країнами та народами, дізнатись, як Україна крокує в Європу можна з книг на книжковій виставці: «Вивчай Європу змінюй Україну» яка влаштована в Монастирищенській бібліотеці для дітей до дня Європи.

Запрошуємо наших користувачі, всіх хто цікавиться розвитком Європейського союзу та Європейської інтеграції України.