17 травня в Комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенської міської ради" відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби з артеріальною гіпертонією

Дата: 17.05.2021 16:40

Товариство Червоного Хреста надало благодійну допомогу у вигляді медикаментів першої необхідності, які працівниками територіального центру були роздані одиноким пристарілим громадян та особам з інвалідністю. Також працівники проінформували про серйозність ускладнення артеріальної гіпертонії та про те, як все ж запобігти розвитку цього захворювання. А ще вони видали інструкції до ліків, продемонстрували терміни придатності лікарських засобів, наголосили на тому, що перед вживанням препаратів необхідно проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем.

Завдяки проведенню таких акцій підопічні територіального центру відчувають турботу та увагу, знають що вони не залишені наодинці зі своїми проблемами.

Також, всі бажаючі клієнти відділення денного перебування мали змогу виміряти артеріальний тиск.

Бажаємо здоров’я! Контролюйте свій артеріальний тиск! Бережіть себе!