Вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв

Дата: 18.05.2021 08:14

Шановні працівники  музеїв Монастирищенського краю!

Вітаємо  всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Монастирищини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Монастирищина  володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музеїв нашої громади щоденно відкривають це багатсво людям.

Зичимо всім музейним працівникам  успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення  наукових та професійних доробок, здоров’я  й щастя Вам!