Запрошуємо усіх жителів Монастирищенської громади стати учасником онлайн флешмобу присвяченого Всесвітньому дню вишиванки – «А українська вишиванка — диво, у ній народу код, його душі»

Дата: 18.05.2021 09:51

Як відомо, Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку.

Тому, в четвер, 20 травня, запрошуємо всіх одягти вишиванку, зробити селфі та завантажити святкову світлину до Фейсбуку, вказавши в описі до фото хештег - #МонастирищенськаТГувишиванці.

Вдягніть свої вишиванки! Продемонструйте єдність українського народу та духовну свідомість!