Привітали працівників музею з професійним святом

Дата: 18.05.2021 12:34

Сьогодні, 18 травня, начальник відділу культури та туризму Юрій Кудін  відвідав Монастирищенський  краєзнавчий музей та  привітав працівників з професійним святом.
         Юрій Миколайович від імені міського голови Олександра Тищенка подякував працівникам музею за щоденну працю, направлену на збереження історії для майбутніх поколінь, побажав нових творчих здобутків і відкриттів.

За вагомий  внесок у розвиток музейної справи, сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня музеїв Юрій Кудін вручив Грамоту колективу КЗ «Монастирищенський краєзнавчий музей».

Директорка закладу Катерина Бульба провела для всіх присутніх екскурсію музеєм, у  ході якої розповіла про становлення та розвиток музею, а також подякувала благодійникам, меценатам.