Прес-калейдоскоп: «Журнальними островами»

Читай журнали та газети!

І подолай усі тенета

Дізнаєшся про Всесвіт гарний,

Труди твої не будуть марні!

З метою розширення знання дітей про дитячу періодичну пресу, активізувати інтерес до неї, розвивати уміння самостійно читати дитячу періодику в Монастирищенській бібліотеці для дітей проведено прес-калейдоскоп: «Журнальними островами»  для учнів 2-Б класу ліцею «Ерудит» (вчитель Олена Іванівна Андрущак).  Бібліотекар ознайомила учнів з поняттями «періодичне видання», «періодика», «примірник», «комплект». Діти знайомилися з періодичними виданнями, які отримує бібліотека. Залюбки гортали сторінки журналів, газет, про які йшла мова, і переконувалися, скільки цікавого і корисного друкується в них, які є яскраві малюнки, ілюстрації в кожному журналі.

Тож маємо надію, що газети і журнали стануть найкращими друзями наших маленьких користувачів. Відвідуйте бібліотеку, гортайте газети і журнали і вони дадуть відповідь на всі ваші Чому?, Що?, Як?, Де?, Коли?.