Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Сучасну українську мову» можуть вивчати в усіх куточках світу завдяки мультимедійному курсу

Дата: 19.05.2021 09:36
Кількість переглядів: 359

Фото без опису

Мультимедійний курс «Сучасна українська мова» дозволить вільно вивчати українську мову 24/7, знаходячись у будь-якому місці світу. Його створили за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.

Мультимедійний курс «Сучасна українська мова» вже доступний для всіх на порталі Освітній Хаб – EduHub.in.ua міста Києва.

– Популяризація української мови – один із ключових пріоритетів національної безпеки України. Саме популяризація дозволяє лагідно українізовувати наше суспільство. Переконаний, що курс «Сучасна українська мова» сприятиме цьому. Розраховую на попит як серед мешканців України, так і серед представників української діаспори. А також іноземців, які мають бажання оволодіти українською мовою. Адже так чудово, коли вулицями рідної країни дедалі більше чути рідну мову, – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Курс «Сучасна українська мова» складається з трьох модулів: «Мова та мовлення», «Правопис», «Ділова українська мова» та створений в інноваційному форматі SCORM, який має ряд суттєвих переваг перед стандартними відео-курсами. Партнери ініціативи переконані у важливості безперервного вивчення та вдосконалення рівня володіння української мови.

«SCORM-курси – це інноваційний формат навчання, який одночасно є цікавою історією, захоплюючим квестом, корисним та практичним матеріалом, інтерактивними тестами, що вбудовані в SCORM-уроки. Даний формат навчання у світі визнано ефективнішим, ніж звичайний відеоконтент. Сподіваємося, користувачі гідно оцінять його», – прокоментував голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Сергій Веретюк.

Тож запрошуємо пройти курс «Сучасна українська мова», який є вільному доступі за посиланням: https://eduhub.in.ua/courses/suchasna-ukrajinska-mova ????#eduubinua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора