Вітаємо з Всесвітнім днем сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 10:34

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря вітаємо всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини КНП «Монастирищенський ЦПМСД» з професійним святом!

Нині під час боротьби з епідемією коронавірусу сімейні лікарі  перебувають на передовій, адже одними з перших надають консультаційну допомогу тим, хто відчув симптоми COVID-19. Вони тримають зв’язок зі своїми пацієнтами, відповідають на численні питання, розвіюють побоювання, допомагають пройти випробування коронавірусом тим, хто потребує особливої турботи та уваги.

Щиро вдячні вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя! Бажаємо дбати не лише про здоров’я своїх пацієнтів, а й берегти своє. Будьте щасливими, щоб дарувати щастя іншим! Миру та подальших професійних здобутків!