У громаді продовжують відновлювати освітлення вулиць

Дата: 19.05.2021 11:17

У Монастирищенській громаді за дорученням міського голови Олександра Тищенка тривають роботи з відновлення зовнішнього освітлення вулиць та дворів.

На сьогодні роботи із освітлення проведено в с.Нове Місто та мікрорайоні «Завалля» по вул.. Володимира Великого, Горького, Нечуя-Левицького, Набережній та Шевченка.

Реалізацію програми відновлення вуличного освітлення на вулицях  продовжать і надалі, але просимо з розумінням віднестися до того, що бригада, яка проводить роботи,  фізично не взмозі охопити одночасно всі населені пункти громади.

Якщо у Вас виникли проблеми з вуличним освітленням,  Ви можете зателефонувати за номером телефону 2-10-51 або написати повідомлення на офіційному веб-сайті  та на сторінці Монастирищенської міської ради в мережі «Фейсбук»  і Вам обов’язково допоможуть.