На Монастирищині відзначили день вишиванки!

Дата: 20.05.2021 12:00

Вишиванка – це той культурний код, який об'єднує українців всього світу. Скільки б не було на ній візерунків і кольорів – у них сама Україна. Люди у День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Співробітники Монастирищенської міської ради приєднались до прекрасної традиції у День вишиванки одягати традиційний український одяг і власним прикладом продемонстрували повагу до вишиванки.

Одягнімо сьогодні вишиванку, тим самим не тільки демонструючи її красу й унікальність, але й засвідчуючи свою приналежність до віковічної української культурної традиції!

Зі святом!