Профілактика булінгу в школі

Дата: 21.05.2021 11:17

Протягом цього тижня по міським школам громади проходив  тиждень протидії булінгу.

В рамках цього заходу  представниками КЗ «Центр соціальних служб»,  відділу Монастирищенського бюро правової допомоги, публічної бібліотеки  проведено  правоосвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.

На жаль, явище булінг (цькування) досить поширене у нашій країні, а тому потрібно якомога активніше з ним боротись. Наше завдання розказати про ознаки та види булінгу, відповідальність за його вчинення і навчити захищатися від агресора. Фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або дотики небажаним і неналежним чином – це все булінг!

Під час   профілактичного заходу було розповсюджено інформаційно – просвітницькі матеріали з даної тематики.