Бібліотеки – філії і гуманітарні цінності XXI століття

Дата: 21.05.2021 14:28

21 травня 2021 року  в Монастирищенській публічній бібліотеці відбувся семінар підвищення кваліфікації бібліотекарів та завідуючих бібліотеками – філіями за темою: «Бібліотеки – філії і гуманітарні цінності XXI  століття». Відкрила семінар завідувачка організаційно-методичним  відділом Людмила Пір’ян. Вона  познайомила присутніх з програмою семінару та  надала методичні поради на тему: «Бібліотека – середовище розвитку нового покоління». Завідувачка відділом обслуговування Монстирищенської публічної бібліотеки Оксана Мартиш зупинилась на питанні: «Бібліотечний простір – реальний та віртуальний. Публічна бібліотека в мережі Фейсбук» та розповіла про  обласний конкурс «Читання – крок у майбутнє». З використанням новітніх форм обслуговування читачів-дітей ознайомила завідувачка відділом обслуговування бібліотеки для дітей Олена Матюшко. Бібліограф Галина Тимошенко надала методичні консультації про сучасний масовий захід в бібліотеці як рекламу книгозбірні і провела презентацію книг Мацко Ірини «Кава по дорослому» та Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу». З оглядом нових надходжень літератури ознайомила бібліотекар Лариса Мішечко. На семінарі був   присутній начальник відділу культури та туризму Монастирищенської міської ради  Юрій Кудін, який звернув увагу бібліотекарів на інноваційні форми роботи.   Керуюча  відділенням Монастирищенського ощадбанку Оксана Балла, яка була запрошена на семінар,  розповіла про  переваги обслуговування їхньої установи.

На завершення семінару бібліотечні працівники обмінялися досвідом.