Виставка-екскурс: «Дорогами тисячоліть до слов’янської писемності»

Дата: 24.05.2021 16:55

Писемність і мова – це душа кожної нації, її найцінніший скарб. У мові – наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання.

Сьогодні в Україні – День слов’янської писемності та культури. Це свято відзначається щорічно 24 травня, саме в цей день вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, що заклали основу слов’янської писемності. Праці цих великих просвітителів стали спільним надбанням усіх слов’ян.

До Дня слов’янської писемності та культури в Монастирищенській бібліотеці для дітей підготовлено виставку-екскурс: «Дорогами тисячоліть до слов’янської писемності». На виставці розміщені книжкові видання, які висвітлюють історичні аспекти внеску братів Кирила та Мефодія в історію освіти, культури слов’янських народів та розвитку писемності.

Запрошуємо всіх бажаючих до цікавого та змістовного перегляду книжкової виставки.