Відбулася колегія та нарада керівників закладів освіти Монастирищенської міської ради

Дата: 26.05.2021 16:40

Сьогодні відбулася колегія управління освіти, молоді та спорту і нарада директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади, під головуванням начальника Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради Ніни Завертаної. У роботі засідання взяли участь заступник міського голови Зоряна Заворотна, голова профспілки працівників освіти Ірина Милова, працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», працівники управління освіти, молоді та спорту та керівники закладів освіти.

Учасники зібрання обговорили питання про організоване завершення 2020-2021 навчального року у закладах загальної середньої освіти, про атестацію педагогічних працівників, про переваги та недоліки дистанційного навчання в освітніх закладах, про організацію та проведення ЗНО, про результати участі учнів ЗЗСО в Українських предметних олімпіадах і конкурсах, про стан освітньої інновації в закладах освіти, про оздоровлення педагогічних працівників і учнів.

Своїм досвідом проведення дистанційного навчання поділилися директори ОЗЗСО І-ІІІ ст «Ліцей «Ерудит», ОЗЗСО «МСШ І-ІІІ ст №5» та ОЗ «Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст», а також було розглянуто та обговорено ряд інших хвилюючих для освітньої галузі питань.