Вітаємо і пишаємося: відзначили перемоги творчої та спортивної молоді громади!

Дата: 26.05.2021 18:00

Монастирищина багата на творчих та талановитих дітей, що своєю працею звеличують та прославляють громаду. Тож з метою відзначення досягнень юних монастирищан сьогодні відбулося свято обдарованої дитини. Так, заступник міського голови Зоряна Заворотна та начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана від імені міського голови Олександра Тищенка привітали талановитих вихованців монастирищенських закладів освіти та позашкільної освіти і вручили дітям тематичні подарунки.

Першою подарунок до свята отримала учениця ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Юлія Мельничук, яка стала фіналісткою програми обміну майбутніх лідерів FLEX.

Подарунки від міського голови отримали й переможці різноманітних обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів – вихованці БДЮТ Монастирищенської міської ради: Вероніка Щербатюк, Анастасія Івахова, Поліна Фартушна, Анна Мельничук, Віка Безелюк, Даша Лісова, Анастасія Гук, Анастасія Грицай, Олександр Шквира, Ангеліна Юрлова, Анастасія Хирхиль, Анна Капутя, Дар’я Мокренко, Софія Коваль, Вікторія Пастушенко, Ілона Видаєва, Костянтин Демарьов, Анастасія Марчук, Каріна Пристанська.

Також були відзначені й юні спортсмени монастирищини – вихованці ДЮСШ Монастирищенської міської ради – Тамаз Рибінік (І місце Чемпіонату області з боксу), Олександр Журавель (бронзовий призер Чемпіонату з боксу), Арсен Галай (І місце Чемпіонату області з настільного тенісу) та комадни футболістів – срібні призери (ІІ місце) Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд U-17 2020-2021 рр. і бронзові призери (ІІІ місце) Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд U-15 2020-2021 рр.

Вручивши подарунки юним талантам, гості привітали дітей з перемогами та їхніми досягненнями й відзначили, що пишаються тим, що у нашій громаді є так багато молоді, яка прагне розвиватися. Адже всі нагороди цих дітей – це показник титанічної роботи у різних галузях. Саме за такими талановитими учнями – майбутнє Монастирищенської громади.

Юні наші переможці, досягайте нових вершин, відкривайте нові горизонти, сяйте!

Вітаємо вас та зичимо натхнення і нових успіхів!