Випуск в дитячій музичній школі

Дата: 01.06.2021 12:05

Випуск – це завершальний акорд неповторної симфонії, до якої учні музичної школи йшли роками. Тож вчора багаточисленна родина випускників Монастирищенської дитячої музичної школи стала ще більшою. Так в концертній залі, в святковій атмосфері відбувся захід з нагоди вручення свідоцтв про початкову музичну освіту випускникам школи.

Привітати випускників з визначною подією завітала заступник міського голови Зоряна Заворотна і від імені міського голови Олександра Тищенка вручила грошові подарунки та грамоти Монастирищенської міської ради випускникам-учасникам міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних конкурсів та за активну участь в концертній діяльності школи. Директор закладу Віталія Подолянюк в урочистій атмосфері вручила випускникам 2021 року свідоцтва про початкову музичну освіту.

Бажаємо творчих злетів дорогі випускники. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений світлої музики, яка надихатиме вас до життєвих перемог.