У маленьких очах відбивається світ

Дата: 01.06.2021 14:33

День захисту дітей – яке чудове свято!

Усіх дітей Землі ми хочем привітати.

Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче,

Від болю і образ нехай ніхто не плаче.

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це й свято для тих, хто піклується про дітей і допомагає твердо стати на ноги: батьків, дідусів і бабусь, вихователів, учителів, наставників.

Хоч літо розпочалося дощове, але все ж ЛІТО…

І, щоб створити святковий настрій для наших користувачів, в Монастирищенській бібліотеці для дітей, гостинно відкрився читальний зал під парасолькою. Сьогодні до нашої читальні під відкритим небом завітали читачі різного віку: від найстарших до найменших… Працівники книгозбірні підготували для відвідувачів добірку книг на різні смаки. Діти мали можливість вибрати книги, почути корисну інформацію про свої права, відпочити, погратись і помалювати на асфальті.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі-читачі, вашим батькам, рідним: миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!