Солодкі подарунки до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 15:43

Дитинство – це чудова пора, коли морозиво – смачніше, друзі – найвірніші, а щастя – у дрібницях. Тож сьогодні у День захисту дітей особлива увага до найменших жителів Монастирищенської громади. Зокрема, для діток – вихованців дитячих дошкільних закладів освіти були організовані святкові розваги з казковими героями та персонажами. Діти отримали незабутні враження, гарний настрій та солодкі подарунки придбані за ініціативи міського голови Олександра Тищенка.

Бажаємо маленьким жителям нашої громади щастя, чистого та мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на майбутніх життєвих дорогах!

Усіх дорослих закликаємо сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі монастирищани виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю громади!