Проведено профілактичний рейд « Сім’я»

Дата: 02.06.2021 09:54

З  метою перевірки  житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя,  01 червня 2021 року службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради, спільно з  КУ «Центр соціальних служб» та Монастирищенського СПД ВП№1 Уманського РВ УМВС проведено  профілактичний  рейд « Сім’я» .  Мета заходу -  попередження проблем дитячої бездоглядності, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають  виконувати батьківські обов’язки щодо  власних дітей .

За наслідками відвідань, з батьками проведено профілактично – виховну роботу.  У більшості сімей   батьки забезпечують найнеобхідніші потреби дітей, намагаються  налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах. Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення,  не реагують та ігнорують надані їм рекомендації, продовжують  безвідповідально ставитися до виконання  батьківських обов'язків.  На профілактичний  облік  взято   ще одну родину, в якій виховується  двоє неповнолітніх дітей.

Також діти отримали  привітання та подарунки  до Міжнародного дня захисту дітей .