5 червня – Всесвітній День навколишнього середовища

Дата: 04.06.2021 10:00

«Я багато бачив парків у містах, але тільки раз побачив місто в парку» сказав про Київ французький генерал Шарль де Голль, відвідавши його в середині ХХ століття. Люди, вперше  потрапивши в Монастирище, теж захоплюються його красою, ошатністю, великою кількістю парків та ставків. Так, у нас гарне та зелене містечко. Залишити його таким для нащадків – наше завдання. Тому ми з дитинства намагаємось прищепити любов до природи нашим дітям. В центральному парку зручно гуляти з колясками, з дітками, відпочивати від щоденних клопотів. А ще в нашому парку є бібліотека, на території якої буйно квітують різні квіти і трави, тут є, навіть, рослини з Червоної книги. Ось неповний перелік цих зелених насаджень: аквілегія (дзвіночки), анемона, барвінок, вербозілля, гіацинт, гвоздика, деревій, крокус, калюжниця, лілія, іриси, мальви, майорець, кульбаба, морозець, нарциси, очиток, пирій, підсніжники, подорожник, плющ, ромашка, чистотіл, хризантема, флокси, хоста, фіалки,  і дерева: абрикос, бузок, береза, виноград, горіх, клен, липа, туя, самшит, ялівець, яблуня… Під час прогулянок, особливо з дітками, завітайте до бібліотеки, візьміть книгу, щоб почитати в парку на лавочці або познайомте допитливу малечу з рослинами. Скільки нового та корисного можна тут дізнатися! А пошук нової рослинки можна перетворити в справжній квест! У гарну погоду можна гуляти, дізнаючись про щось нове, а під час дощу в домашньому затишку читати цікаві книги.

Тож запрошуємо до нашої книгозбірні. Присвятіть час цікавому  та змістовному дозвіллі. Бережіть природу і одне одного!