Оголошення про проведення сесії!

Дата: 07.06.2021 12:37

Шановні депутати Монастирищенської міської ради!

Відповідно до розпорядження міського голови О.Тищенка  15  червня 2021 року  у залі засідань міської  ради за адресою м.Монастирище, вул.Соборна, 117   скликається   6-та сесія Монастирищенської міської ради VIII скликання.

Початок засідання о 10 годині.

До порядку денного сесії  внесені  питання:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3-12/VIIІ «Про бюджет Монастирищенської  міської територіальної громади на 2021 рік».
  • Питання управління  комунальною власністю міської територіальної громади.
  • Питання регулювання земельних відносин.

Проекти рішень з питань, які внесені до порядку денного 6-ої сесії міської ради, оприлюднені на сайті Монастирищенської міської  територіальної громади  за посиланням  https://monastyrysche-gromada.gov.ua/   у  розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії»

Організаційний відділ міської ради