Книжково-бібліографічний калейдоскоп: «Під знаком Холодного Яру» /До 70-річчя від дня народження В.Шкляра/

Дата: 09.06.2021 10:15

10 червня 2021 року виповнюється 70 років від дня народження Василя Шкляра – відомого сучасного українського письменника. Його твори читають, люблять і поважають. Письменника по праву називають «українським динамітом» за гостросюжетність, динамізм і драматизм.

Талановита проза нашого письменника-земляка відзначається видовищними формами розповіді, художніми спецефектами, що, безумовно, інтригує сучасних молодих читачів.

Василь Миколайович переконаний, що завдяки таланту, силі розуму й волі можна істотно впливати на зовнішній світ, на інших людей і взагалі на суспільство. Про це письменник пише в своїх книгах, серед яких немало життєвих порад знайде для себе молодший читач.

До ювілею знаного письменника працівниками Монастирищенської бібліотеки для дітей підготовлено бібліографічно-книжковий калейдоскоп: «Під знаком Холодного Яру». Детальніше на сайті: https://monastyryshche.blogspot.com/2021/06/blog-post_9.html#more

Запрошуємо ознайомитися з життєдіяльністю письменника та його творами для дітей. Чекаємо вас в бібліотеці.