Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 09.06.2021 11:00

Сьогодні, 09 червня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Монастирищенської міської ради під головуванням заступника міського голови Зоряни Заворотної.

На Комісії було заслухано питання щодо затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України,  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах,  взяття під соціальний супровід сім’ї жительки с.Івахни.

Питання детально вивчені, обговорені присутніми членами Комісії та запрошеними. За результатами засідання прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.