Роботи з благоустрою у місті тривають!

Дата: 10.06.2021 19:00

У зв’язку із сприятливими погодними умовами, значно прискорилися темпи росту трав’яних насаджень. Тож працівники групи з благоустрою працюють щодня аби в Монастирищі було чисто та затишно. Так сьогодні обкошували траву в різних частинах міста, підмітали тротуари, просапували та прополювали міські клумби.

А ще, встановили горщики із петуніями на стовпах обабіч центральної вулиці і незабаром вулиця Соборна буде повністю уквітчана.

Також в місті тривають ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття. Так дорожники попередньо підготувавши дорогу, розпочали укладання асфальту  по провулку Березовому і до перехрестя в напрямку  вулиці Володимира Великого.