Наш Сергій Сергійович – «Кращий сімейний лікар Уманщини – 2021»

Дата: 11.06.2021 11:00

Вчора в Умані на базі місцевого медичного коледжу відбувся районний конкурс «Кращий сімейний лікар Уманщини – 2021». В конкурсі взяли участь 6 сімейних лікарів з усього району, серед них і лікар з Монастирища Сергій Совгира.

Завдання конкурсу потребували рішучості та вправності, тож претенденти завзято демонстрували свою професійну майстерність. Та найкраще впорався з усіма завданнями наш Сергій Сергійович, тож і звання «Кращий сімейний лікар Уманщини – 2021» отримав саме він.

Сергій Сергійович Совгира – лікар загальної практики, сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Монастирище та с. Нове Місто КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги». Закінчив Вінницький державний медичний університет у 2014 році. Працює лікарем вже близько 7 років.

Щиро вітаємо Сергія Сергійовича з перемогою в конкурсі. Ваші знання та досвід рятують людям життя! Тож ця перемога є цілком заслуженою оцінкою вашої праці!