Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проведено засідання постійних комісій

Дата: 11.06.2021 14:24
Кількість переглядів: 381

11 червня, з метою попереднього розгляду проектів рішень, що виносяться міською радою на  пленарне засідання шостої сесії, проведено спільні засідання постійно діючих комісій  з гуманітарних питань, з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, гласності та законності та з питань економічної політики, планування,бюджету та фінансів.

У роботі засідань взяли участь 10 депутатів.

У ході засідання членами постійних комісій розглянуті та погоджені проекти рішень з  питань, які внесені до порядку денного шостої сесії.

Також під час засідання депутатами ініційовано звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та обласної державної адміністрації щодо несплати податків на доходи фізичних осіб до бюджету міської ради та непропорційного розподілу коштів з державного бюджету в Черкаській області.

За результатами проведеної роботи депутатами постійних комісій вирішено рекомендувати міському голові винести запропоновані проекти рішень, з урахуванням змін і доповнень, на засідання шостої сесії міської ради VIII скликання, проведення якої заплановано на 15 червня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора