Відбулося засідання постійних комісій міської ради

Дата: 14.06.2021 15:01

Сьогодні, 14 червня, у ході підготовки до шостої сесії, відбулося засідання двох постійних комісій Монастирищенської міської ради VIII скликання: комісії  з питань архітектури, будівництва, житлово –комунального господарства, управління комунальною власністю, регулювання земельних відносин, екологічної політики та з питань сільського господарства, підприємства, торгівлі, промисловості, транспорту та зв´язку.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням проєктів рішень порядку денного.

В результаті розгляду  членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії міської ради.