Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті учасника АТО Шквири Олександра Олександровича

Дата: 16.06.2021 12:27

Народився Олександр Олександрович Шквира 31 січня 1967 року в селі Летичівка Монастирищенського району. У 1982 році закінчив Летичівську середню школу. Здобув професію електрогазозварника в Монастирищенському ПТУ № 25. Після проходження строкової військової служби, у травні 1988 року був звільнений в запас. Але через багато років армія покликала його знову. Олександр Шквира не зміг спокійно сидіти вдома, коли на Сході почали розгортатися бойові дії, й у грудні 2014 року уклав контракт про проходження військової служби.

Три роки Олександр Олександрович був учасником антитерористичної операції та у листопаді 2017 році звільнений з військової служби у запас.

Ми не забудемо про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе родини та разом схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай земля Олександру Олександровичу буде пухом!

Вічна пам’ять!