Відбувся концерт учнів дитячої музичної школи

Дата: 16.06.2021 16:26

16 червня в концертній залі Монастирищенської дитячої музичної школи відбувся концерт за участі учнів школи та їхніх викладачів. Музичні виступи були яскравими та милозвучними. Для глядачів звучали різноманітні твори на різноманітних музичних інструментах у виконанні талановитих учнів дитячої музичної школи.

Концерт став справжнім феєрверком блискучих виступів. Концертнa прогрaмa булa побудована таким чином, щоб познайомити глядачів з усім розмаїттям музичних інструментів, грі на яких можна навчитися у музичній школі та роботою класу хореографії. Переважна кількість учасників заходу є переможцями обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Творчий захід Монастирищенської дитячої музичної школи вкотре продемонстрував, що школа була та залишається невичерпним джерелом натхнення і сміливих мистецьких проектів, всеосяжної любові до музики та гармонійного розвитку дитячих талантів.