Наймиліші обійми – батька

Дата: 18.06.2021 14:32

Відповідно указу Президента у перший місяць літа в Україні з’явилося нове свято – День Батька.

Цьогоріч українські татусі відзначатимуть своє свято 20 червня. Це тепле сімейне свято, яке дарує нам привід привітати найближчу і рідну людину, тата – главу сім’ї, добувача, годувальника, вихователя, доброго друга для своїх дітей і дружини. Адже тато для кожної дитини є таким же важливим як і мама. Батьки на рівні з матерями достойні такої ж поваги та вдячності.

Монастирищенська бібліотека для дітей приєдналася до цієї події та презентувала увазі наших читачів книжкову виставку-вшанування: «Наймиліші обійми - батька». Бібліотекарі розповідали відвідувачам про традиції святкування Дня батька, знайомили з літературою, яка розкриває важливу тему батьків та дітей. Заохочували дітей до читання разом з татом, щоб прикрасити сімейне спілкування радісними і чудовими хвилинами.

Бажаємо дітям завжди відчувати тепло татусевих долонь.

Не забудьте привітати свого тата чи дідуся зі святом. Усіх батьків України вітаємо з Днем батька!

Бажаємо всім татусям міцного здоров’я, любові і сімейного благополуччя. Будьте завжди опорою, порадниками та помічниками для своїх рідних.