Вітання з нагоди Дня медичного працівника!

Дата: 20.06.2021 08:58

Шановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя.  Мільйони пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.
      Сердечно віта
ємо всіх лікарів та весь медичний персонал з Днем медичного працівника. Бажаємо вам, здоров’я, благополуччя, миру і затишку у родинах, стабільності, сил і натхнення для нових звершень та задоволення від роботи.

Нехай вас Бог береже, щоб разом працювати та примножувати славні традиції медицини Монастирищини та України!