Вітання з нагоди Дня Святої Трійці!

Дата: 20.06.2021 09:01

Дорогі жителі Монастирищини!

Сердечно вітаємо усіх Вас з величним християнським святом — Святою Трійцею! Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Згідно з переказами, від цього дня учні Христа понесли звістку про його вчення усім народам, прославляючи Боже слово, святість, могутність і премудрість Христа.

Народні обряди, які супроводжують Трійцю зеленими барвами, показують оновлення світу, розквіт життєвих сил, зміцнюють волелюбний дух нашого народу, вселяють надію на краще майбутнє, примножують спільне прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

В цей світлий день люди приносять додому освячене в церквах духмяне зілля, а разом з ним — мир і Боже благословення; людські серця наповнюються добром, любов’ю і всепрощенням. Тож нехай Свято Трійці надихає усіх нас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок та благополуччя.