На Монастирищині вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 11:44

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни, в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

Сьогодні вже мало залишилося  живими тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Вітчизну, спогад про них передаватиметься з покоління в покоління.Слава їм, вічна і світла пам'ять!

22 червня біля Меморіалу Слави відбулася церемонія покладання квітів за участю міського голови Олександра Тищенка, заступників міського голови,  голови міської ради ветеранів війни та праці,  працівників структурних міської ради. Відповідні заходи з вшанування відбулися у всіх населених пунктах громади.

У цей день згадали всіх, кому не судилося повернутися з війни.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.