Нащадки пам’ятають ваші імена

Дата: 22.06.2021 15:07

80 років тому. Недільний ранок 22 червня 1941 року увійшов в життя мільйонів українців найкривавішим періодом трагічної історії Другої світової війни, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих в нацистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок, захищаючи в ті суворі роки нашу вітчизну.

На знак вшанування пам’яті всіх борців, які загинули в час воєнного лихоліття, визволяючи рідну землю від нацистських загарбників в Монастирищенській бібліотеці для дітей оформлено виставку-шану: «Нащадки пам’ятають ваші імена». Матеріали виставки розповідають про початок війни, перебіг та наслідки цього трагічного періоду для України, висвітлюють питання про справжні причини війни та історичне значення Перемоги над нацизмом.

З матеріалами виставки можуть ознайомитися усі бажаючі.