23 червня – День Державної служби України!

Дата: 23.06.2021 08:07

Шановні державні службовці Монастирищини!

Вітаємо вас з професійним святом - Днем державної служби України.

Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання в усі часи було почесним обов'язком державного службовця.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
      Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління.
      Обов'язок кожного посадовця - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.

Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у громаді та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.
         Від усієї душі бажа
ємо  вам, наснаги, терпіння, силиволі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.