Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні споживачі ТОВ «Черкасиенергозбут»! Монастирищенський центр обслуговування споживачів нагадує вам про необхідність своєчасно та в повному обсязі оплачувати спожиту електричну енергію!

Дата: 25.06.2021 09:10
Кількість переглядів: 270

Фото без опису

      Правилами роздрібного ринку електроенергії передбачено, що рахунки за спожиту електроенергію мають бути оплачені не пізніше 20 числа наступного місяця. На календарі третя декада червня, а тому якщо Ви до сьогодні, з певних причин,  не здійснили оплату споживання травня – радимо не гаяти час і оплатити спожиту електричну енергію якомога швидше. Важливо здійснювати оплату вчасно, тому що кошти, в залежності від установи, де вони сплачені, можуть надходити на рахунок протягом певного терміну, який може сягати 7 банківських (робочих) днів від дня здійснення платежу. Через цю особливість багато споживачів незадоволені отриманими СМС-повідомленнями про наявну заборгованість. Тож, щоб уникнути неприємних емоцій та витрачання часу на з’ясовування причин такого інформування, оплачуйте свої рахунки вчасно!

      Звертаємо увагу, що ТОВ "Черкасиенергозбут" частково компенсує комісію за послуги з приймання платежів побутових споживачів при оплаті рахунків за спожиту електричну енергію у точках приймання платежів АТ "Укрпошта".

      Нагадуємо, що несвоєчасна оплата рахунків може призвести до скасування житлової субсидії. ТОВ «Черкасиенергозбут» наразі проводить активну роботу по примусовому стягненню заборгованості. Оскільки зміни в законодавстві не залишають постачальникам можливості очікувати оплату від споживачів понад один місяць, то усі електропостачальні компанії чітко контролюють терміни оплати і вживають заходів по недопущенню накопичення заборгованостей. Наше Товариство не є винятком, тому щомісяця готуються сотні позовних заяв. Отже, якщо Ви не бажаєте понести додаткові витрати на оплату судового збору, який наразі складає понад 2000 грн, вчасно оплачуйте свої рахунки!. Тож надіємося на вашу сумлінність.

Користуючись нагодою ТОВ «Черкасиенергозбут» вітає всіх споживачів з наступаючим Днем Конституції України, а також Днем міста Монастирище

Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою, ТОВ "Черкасиенергозбут"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора