Конституція – від витоків до сьогодення

Дата: 25.06.2021 12:08

В нас людина кожна знає,

Чим займатись вона має.

Гарантує нам це право

Головний Закон держави.

Він дає дорослим й дітям

Вільно і щасливо жити.

Всі його повинні знати

І вивчати, й шанувати.

Звуть закон цей в Україні –

Конституція країни.

День Конституції України – одне з найважливіших державних свят, засноване на честь прийняття головного закону незалежної країни – Конституції України.

Основний закон держави, Конституція України, ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання.

Пропонуємо увазі користувачів Монастирищенської бібліотеки для дітей книжкову виставку-хроноскоп: «Конституція – від витоків до сьогодення», яка присвячена 25-річниці з Дня прийняття Конституції України та знайомить читачів з історичними передумовами прийняття Основного закону України, дає можливість простежити шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, розповідає про Конституційний процес та Конституційне право в незалежній Україні.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, приурочену Дню Конституції України.