Шановні споживачі газу!

Дата: 25.06.2021 12:14

З метою забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на системі газопостачання з 29 червня 2021р, буде припинено розподіл газу, в наступні об’єкти:

багатоквартирні будинки: вул. Соборна 126, 128 та 130,

вул. Тутаївська, 1,

приватні житлові будинки від

ШРП №26 – вул. Соборна 131, Тутаївська 1;

ШРП 17 - вул. Центральна буд. 55-124,

від ШРП №13 – вул. Пахолюка, Поплавського, Вінницька, Зелена, Щербакова, Чубаря, Грушевського №3-31;

від ШРП №19 – Дніпровська, Пахолюка, Інтернаціональна, Перемоги, Вінницька, Поплавського, Палія, Тетіївська;

від ШРП №9 с. Івахни вул. Маяковського, Молодіжна, Перемоги

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- виконання ремонтних робіт на системі газопостачання;

- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання в кожній квартирі з АТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для довідок пропонуємо звернутись до Монастирищенської дільниці АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Монастирище вул. Санаторна, 15, тел. 2-59-08.

Адміністрація Монастирищенської дільниці

відокремленого структурного підрозділу АТ «Черкасигаз» -