Оновлено інформаційний стенд Монастирищенської громади!

Дата: 26.06.2021 16:32

В центрі міста біля парку розгорнувся жовто-блакитний оновлений стенд про Монастирищенську громаду. Тут розмістилася дошка пошани, як почесне місце для відзначення, заохочення та публічного визнання громадян Монастирищини. На ній з'явилися портрети чималої групи наших краян – сумлінних працівників підприємств та організацій, медиків та освітян тощо. Ці люди так чи інакше причетні до розвитку нашої громади: хтось високими виробничими показниками, заслуженим авторитетом, ініціативами, творчими чи спортивними досягненнями, громадською діяльністю.

Також на стенді розмістилася інформація про громаду та історію Монастирищини, визначні туристичні місця громади, фото наших творчих і талановитих дітей та земляків, які боролися за свободу та незалежність України – творці УАПЦ та учасники бою під Крутами.

Окрім цього, тут на окремому стенді увіковічнилися імена наших Героїв-воїнів, які полягли смертю хоробрих на Сході України.