Вітання з Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 07:58

Шановна  молодь Монастирищини!

Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Памятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави.

Ваші  розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.

Ми – батьки, друзі і наставники, хочемо бачити вас здоровими, сильними, щасливими і перспективними. То ж нехай Господь допомагає вам у всіх починаннях, а обраний вами шлях принесе успіх та реалізовані мрії.

Бажаємо вам миру, радості, любові, впевненості та ентузіазму!