Монастирищани розпочали святкувати День міста відкритим легкоатлетичним «Пробігом під липами»

Дата: 27.06.2021 11:14

Сьогодні, 27 червня, вулицями міста Монастирище відбувся легкоатлетичний пробіг. Маршрут пробігу пролягав через вулиці Соборна, Миру, Богуна, Жовтневій.

Старт та фініш відбувався на площі Героїв Майдану.

Загальна дистанція, яку здолали бігуни, склала близько 2 км, тому дістатися фінішу зуміли всі, і дорослі і діти, котрих до речі було особливо багато.

Переможцями стали учень школи № 5 Владислав Мельник та уродженка с.Лукашівка Ліля Яненко. До речі, Ліля проживає у Києві та щорічно бере участь у пробігах під каштанами, і тому підтримує започаткування таких заходів в Монастирищі.

Такий пробіг проводиться вперше і має на меті спортивно відзначити День міста, залучити населення до активного дозвілля, сприяти популяризації легкої атлетики та пропагувати ідею здорового способу життя.