З нагоди Дня Конституції України відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку

Дата: 28.06.2021 09:20

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Прийняття Конституції стало важливою віхою в історичному розвитку країни, закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало вагомим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Тож, 28 червня у Монастирищі з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченка.

В заході взяли участь міський голова Олександр Тищенко, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, атовці.