Відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 28.06.2021 13:14

Сьогодні, 28 червня, з нагоди Дня Конституції України та з метою пропагування здорового способу життя, заохочень до занять спортом дітей та молоді за сприяння міського голови Олександра Тищенка відбувся турнір з міні-футболу серед команд вікової категорії 2011-2012 р.н.

У святковому змаганні, яке відбулося на міні-футбольному полі стадіону «Авангард», взяли участь 3 команди: «ДЮСШ» Монастирище, ФК «Олімп»Христинівка, СК «Базис» Кочубіївка.

Захід зібрав безліч вболівальників – не тільки рідних та друзів футболістів, але й мешканців прилеглих будинків, які активно підтримували гравців.

Позитивний настрій та доброзичливість створювали особисту атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу боротьбу.

У напруженій та цікавій боротьбі перемогу здобула команда «ДЮСШ» Монастирище, друге місце виборола команда«Олімп»Христинівка , третє – СК «Базис» Кочубіївка .

Також були відзначені гравці команд в різних номінаціях:

кращий нападник – Заруба Дмитро (Монастирище), кращий гравець – Губніцька Тетяна (Христинівка), кращий голкіпер –Обараз Данило (Кочубіївка) та кращий захисник – Олійник Максим (Христинівка).

Вітаємо наших спортсменів і зичимо нових перемог!