Дякуємо за чистоту та порядок!

Дата: 29.06.2021 16:52

Цими вихідними монастирищани відпочивали аж три дні. До того ж, у неділю, 27 червня, Монастирище гучно відзначило День міста та День молоді. Приємно відзначити, що в процесі святкування монастирищани та гості міста проявили свою громадянську позицію, вихованість, порядність та сумління і залишили по собі після святкування порядок – сміття складене в урни, не було понівечених лавок, газонів та клумб – все було максимально культурно.

Люди власним прикладом показали, що чистота та охайність мають супроводжувати нас скрізь, адже наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Ніхто, окрім нас самих, не зможе створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне Монастирище.

Тож щиро дякуємо усім за чистоту та порядок залишений після свята, адже важливо пам’ятати – чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!

Нехай чистота та охайність стануть нашою доброю звичкою!