На благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» продовжують надходити кошти для придбання надсучасного рентгенографічного комплексу для лікувального закладу громади

Дата: 30.06.2021 10:09

Нове сучасне рентгенографічне обладнання уже доставили до Монастирищенської лікарні та готуються до його монтажу та установки.

Медобладнання для проведення рентген-діагностики придбали за умовами лізингу: перший внесок у розмірі 1 млн. 350 тис грн. перерахувала міська рада. До збору коштів на подальший розрахунок за діагностичне обладнання долучаються й жителі громади та працівники самого медичного закладу.

Так, 29 червня на благодійний рахунок лікарні надійшли кошти від КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у сумі 6 237.62 грн.

Щиро дякуємо усім, хто долучається до збору за доброту та небайдужість, за таку потрібну допомогу лікувальному закладу громади!

Перерахувати свої кошти ви можете на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»: UA 143052990000026003031600413 (АТ КБ «ПриватБанк»)!