Пожежу на міському сміттєзвалищі локалізовано!

Дата: 02.07.2021 18:07

Спекотна, вітряна погода зі значним зниженням температури вночі спровокувала займання на міському сміттєзвалищі. Хоча відкритого вогню і не було, все ж виникло сильне задимлення території, від їдучого диму якого почали потерпати жителі прилеглих сіл Летичівка, Аврамівка та Антоніна.

Осередки займання вдалося локалізувати силами Монастирищенської пожежно-рятувальної частини 22 та спільними зусиллями міської влади, ТОВ «ЛатАгроІнвест» і місцевого підприємця Руслана Білозіра, які надали техніку для підвозу води до місця гасіння.

Щиро дякуємо соціально відповідальному бізнесу та нашим пожежникам, які готові прийти на допомогу в будь-який час!

З метою недопущення виникнення пожеж, пожежники звертається до всіх жителів громади припинити випалювати сухотрав’я, чагарники і всілякий мотлох та дотримуватися елементарних вимог пожежної безпеки, перебуваючи на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі.