Вітання з Івана Купала!

Дата: 06.07.2021 08:20

В ніч з 6 на 7 липня слов’янські народи відмічають старовинне язичницьке свято Івана Купала. Головною його метою є очищення себе за допомогою води та вогню. Тому у цю таємничо-магічну ніч палять багаття, через які перестрибують закохані пари, дівчата ворожать, плетуть вінки та пускають їх по воді, а відчайдухи шукають примарну квітку папороті, яка принесе щастя та достаток тому, хто її знайде.

Бажаємо, щоб це чарівне і запальне свято принесло вам, дорогі монастирищани, трохи чарівництва у ваше життя.  Бажаємо всім жити в парі, в мирі та злагоді, в достатку і в радості. Нехай свято порадує веселощами і безтурботністю та подарує Вам нові думки, нові ідеї, враження та мрії. Веселого настрою, незабутніх емоцій, міцного здоров'я. Зі святом!